-5%

Домкрат гідравлічний ДГ20П50 вантажний
2 737 ₴
2 600,15 ₴
- Готово до відправки
- Код: ДГ20П50
+380 (50) 920-75-16
Андрійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Домкрат гідравлічний ДГ20П50 вантажний промисловий (односторонньої дії, пружинне повернення штока) призначений для підняття та опускання вантажу вагою до 20 тонн.
Гідравлічний домкрат ДГ20П50 має наступні технічні характеристики: зусилля - 20 тонн, хід поршня - 50 мм, висота домкрата в складеному положенні - 126 мм, максимальна висота підйому вантажу - 176 мм, зовнішній діаметр домкрата - 83 мм, вага - 4. Рекомендований насос НРГ-7004.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зусилля | 20 тс |
| Хід штока | 50 мм |
| Домкрат підкатний | Немає |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Тип | Гідравлічний |
| Висота підйому | 176 мм |
| Власна вага | 4 кг |
| Висота підхоплення | 126 мм |
| Кількість поршнів | 1 |
| Об'єм робочої рідини, що заправляється | 0.17 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600,15 ₴

