-5%

Домкрат гідравлічний ДГ30П150 вантажний
6 632 ₴
6 300,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: ДГ30П150
+380 (50) 920-75-16
Андрійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Домкрат гідравлічний ДГ30П150 вантажний промисловий односторонній (пружинне повернення штока) призначений для підняття та опускання вантажу вагою до 30 тонн.
Гідравлічний домкрат ДГ30П150 має наступні технічні характеристики: зусилля - 30 тонн, хід штока - 150 мм, висота домкрата у складеному положенні - 237 мм, максимальна висота підйому вантажу - 387 мм, зовнішній діаметр домкрата - 103 мм, вага - 13. Рекомендований насос НРГ-7010.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зусилля | 30 тс |
| Хід штока | 150 мм |
| Домкрат підкатний | Немає |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Тип | Гідравлічний |
| Висота підйому | 387 мм |
| Власна вага | 13.5 кг |
| Висота підхоплення | 237 мм |
| Кількість поршнів | 1 |
| Об'єм робочої рідини, що заправляється | 0.7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 300,40 ₴
