-5%

Домкрат гідравлічний ДГ50П50 вантажний
4 632 ₴
4 400,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: ДГ50П50
+380 (50) 920-75-16
Андрійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Домкрат гідравлічний ДГ50П50 вантажний промисловий односторонній (пружинне повернення штока) призначений для підняття та опускання вантажу вагою до 50 тонн.
Гідравлічний домкрат ДГ50П50 має наступні технічні характеристики: зусилля – 50 тонн, хід штока – 50 мм, висота домкрата у складеному положенні – 116 мм, максимальна висота підйому – 166 мм, зовнішній діаметр домкрата – 123 мм, вага – 11.5 кг. Рекомендований насос НРГ-7007.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зусилля | 50 тс |
| Хід штока | 50 мм |
| Домкрат підкатний | Немає |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Тип | Гідравлічний |
| Висота підйому | 197 мм |
| Власна вага | 11.5 кг |
| Висота підхоплення | 147 мм |
| Кількість поршнів | 1 |
| Об'єм робочої рідини, що заправляється | 0.4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 400,40 ₴

