-5%

Домкрат гідравлічний ДГ50П100 вантажний
6 211 ₴
5 900,45 ₴
- Готово до відправки
- Код: ДГ50П100
+380 (50) 920-75-16
Андрійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Домкрат гідравлічний ДГ50П100 вантажний промисловий (односторонньої дії, пружинне повернення штока) призначений для підняття та опускання вантажу вагою до 50 тонн.
Гідравлічний домкрат ДГ50П100 має наступні технічні характеристики: зусилля - 50 тонн, хід штока - 100 мм, висота домкрата у складеному положенні - 197 мм, максимальна висота підйому вантажу - 297 мм, зовнішній діаметр домкрата - 123 мм, вага - 15 Рекомендований насос НРГ-7010.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зусилля | 50 тс |
| Хід штока | 100 мм |
| Домкрат підкатний | Немає |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Тип | Гідравлічний |
| Висота підйому | 297 мм |
| Власна вага | 15 кг |
| Висота підхоплення | 197 мм |
| Кількість поршнів | 1 |
| Об'єм робочої рідини, що заправляється | 0.77 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 900,45 ₴
