-5%

Домкрат гідравлічний ДГ50П150 вантажний
8 422 ₴
8 000,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: ДГ50П150
+380 (50) 920-75-16
Андрійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Домкрат гідравлічний ДГ50П150 вантажний промисловий (односторонньої дії, пружинне повернення штока) призначений для підняття вантажу вагою до 50 тонн.
Гідравлічний домкрат ДГ50П150 має наступні технічні характеристики: зусилля – 50 тонн, хід штока – 150 мм, висота домкрата у складеному положенні – 215 мм, максимальна висота підйому – 365 мм, зовнішній діаметр домкрата – 118 мм, діаметр штока - 80 мм, вага – 14.5 кг. Рекомендований насос НРГ-7015.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зусилля | 50 тс |
| Хід штока | 150 мм |
| Домкрат підкатний | Немає |
| Основні | |
| Тип | Гідравлічний |
| Висота підйому | 365 мм |
| Висота підхоплення | 215 мм |
| Власна вага | 14.5 кг |
| Об'єм робочої рідини, що заправляється | 1.1 |
| Кількість поршнів | 1 |
| Гарантійний термін | 12 мес |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 000,90 ₴
