-5%

Домкрат гідравлічний ДГ50П200 вантажний
16 439 ₴
15 617,05 ₴
- Готово до відправки
- Код: ДГ50П200
+380 (50) 920-75-16
Андрійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Домкрат гідравлічний ДГ50П200 вантажний промисловий односторонній (пружинне повернення штока) призначений для підняття вантажу вагою до 50 тонн.
Гідравлічний домкрат ДГ50П200 має наступні технічні характеристики: зусилля - 50 тонн, хід штока - 200 мм, висота домкрата у складеному положенні - 297 мм, максимальна висота підйому вантажу - 497 мм, зовнішній діаметр домкрата - 123 мм, вага - 21 Рекомендований насос НРГ-7020.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зусилля | 50 тс |
| Хід штока | 200 мм |
| Домкрат підкатний | Немає |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Тип | Гідравлічний |
| Висота підйому | 497 мм |
| Власна вага | 21 кг |
| Висота підхоплення | 297 мм |
| Кількість поршнів | 1 |
| Об'єм робочої рідини, що заправляється | 1.53 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 617,05 ₴
