-5%

Домкрат гідравлічний ДН30П14 низький (пружинне повернення штока)
3 979 ₴
3 780,05 ₴
- Готово до відправки
- Код: ДН30П14
+380 (50) 920-75-16
Андрійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Домкрат гідравлічний ДН30П14 низький односторонньої дії (з пружинним поверненням штока) призначений для підняття та опускання вантажу вагою до 30 тонн. Його використовують при обмеженому просторі, де немає можливості застосування інших домкратів: монтаж та вивіряння важкого обладнання та будов, у т.ч. прольотів мостів, віадуків.
Гідравлічний домкрат ДН30П14 монтажний має наступні технічні характеристики: зусилля - 30 тонн, хід штока - 14 мм, висота домкрата в складеному положенні - 61 мм, максимальна висота підйому вантажу - 75 мм, ширина домкрата - 98 мм, довжина домкрата 123 мм, вага – 4.5 кг. Рекомендований насос НРГ-7004.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Висота підйому | 75 мм |
| Власна вага | 4.5 кг |
| Висота підхоплення | 61 мм |
| Кількість поршнів | 1 |
| Об'єм робочої рідини, що заправляється | 0.05 |
| Тип | Гідравлічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зусилля | 30 тс |
| Домкрат підкатний | Немає |
| Хід штока | 14 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 780,05 ₴

