-3%

Домкрат гідравлічний ДГ100Г300 вантажнй
37 176 ₴
36 060,72 ₴
- Готово до відправки
- Код: ДГ100Г300
+380 (50) 920-75-16
Андрійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Домкрат гідравлічний ДГ100Г300 вантажний промисловий двосторонньої дії (гідравлічне повернення штока) призначений для підняття та опускання вантажу вагою до 100 тонн.
Гідравлічний домкрат двохсторонній ДГ100Г300 має наступні технічні характеристики: зусилля - 100 тонн, хід штока - 300 мм, висота домкрата у складеному положенні - 489 мм, максимальна висота підйому вантажу - 789 мм, зовнішній діаметр домкрату - 175 мм, вага - 73 кг. Рекомендований насос НР-7050Р.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зусилля | 100 тс |
| Хід штока | 300 мм |
| Домкрат підкатний | Немає |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Тип | Гідравлічний |
| Висота підйому | 789 мм |
| Власна вага | 73 кг |
| Висота підхоплення | 489 мм |
| Кількість поршнів | 1 |
| Об'єм робочої рідини, що заправляється | 4.3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 060,72 ₴

