
Домкрат гідравлічний ДН20П27Т низький телескопічний
3 474 ₴
3 300,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: ДН20П27Т
Домкрат гідравлічний низький телескопічний ДН20П27Т односторонньої дії (пружинне повернення штока) призначений для підняття та опускання вантажу вагою до 20 тонн. Його використовують при обмеженому просторі, де немає можливості застосування інших домкратів: монтаж та вивіряння важкого обладнання та будов, у т.ч. прольотів мостів, віадуків.
Гідравлічний домкрат монтажний телескопічний ДН20П27Т є 2-х ступінчастим і має наступні технічні характеристики: зусилля на 1-й ступені - 20 тонн, зусилля на 2-й ступені - 7 тонн, хід штока на 1-й ступені - 11 мм, хід штока на 2-й ступені - 16 мм, висота домкрата у складеному положенні - 55 мм, максимальна висота підйому вантажу - 83 мм, ширина домкрата - 76 мм, довжина домкрата - 98 мм, вага - 2.8 кг. Рекомендований насос НРГ-7004.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зусилля | 20 тс |
| Хід штока | 27 мм |
| Домкрат підкатний | Немає |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Тип | Гідравлічний |
| Висота підйому | 83 мм |
| Власна вага | 2.8 кг |
| Висота підхоплення | 55 мм |
| Кількість поршнів | 2 |
| Об'єм робочої рідини, що заправляється | 0.05 |
- Ціна: 3 300,30 ₴

