
Домкрат гідравлічний ДН30П54Т низький телескопічний
5 158 ₴
4 900,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: ДН30П54Т
Домкрат гідравлічний низький телескопічний ДН30П54Т односторонньої дії (пружинне повернення штока) призначений для підняття та опускання вантажу вагою до 30 тонн. Його використовують при обмеженому просторі, де немає можливості застосування інших домкратів: монтаж та вивіряння важкого обладнання та будов, у т.ч. прольотів мостів, віадуків.
Гідравлічний домкрат монтажний телескопічний ДН30П54Т є 3-х ступінчастим і має наступні технічні характеристики: зусилля на 1-й ступені - 30 тонн, зусилля на 2-й ступені - 14 тонн, зусилля на 3-й ступені - 5 тонн, хід штока на 1-й ступені - 12 мм, хід штока на 2-й ступені - 22 мм, хід штока на 3-й ступені - 20 мм, висота домкрата у складеному положенні - 64 мм, максимальна висота підйому вантажу - 118 мм, ширина домкрата - 98 мм, довжина домкрата – 123 мм, вага – 4.7 кг. Рекомендований насос НРГ-7004.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зусилля | 30 тс |
| Хід штока | 54 мм |
| Домкрат підкатний | Немає |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Тип | Гідравлічний |
| Висота підйому | 118 мм |
| Власна вага | 4.7 кг |
| Висота підхоплення | 64 мм |
| Кількість поршнів | 3 |
| Об'єм робочої рідини, що заправляється | 0.12 |
- Ціна: 4 900,10 ₴

