
Домкрат гідравлічний ДН50П66Т низький телескопічний
6 211 ₴
5 900,45 ₴
- Готово до відправки
- Код: ДН50П66Т
Домкрат гідравлічний низький телескопічний ДН50П66Т односторонньої дії (пружинне повернення штока) призначений для підняття та опускання вантажу вагою до 50 тонн. Його використовують при обмеженому просторі, де немає можливості застосування інших домкратів: монтаж та вивіряння важкого обладнання та будов, у т.ч. прольотів мостів, віадуків.
Гідравлічний домкрат телескопічний монтажний ДН50П66Т є 3-ступінчастим і має наступні технічні характеристики: зусилля на 1-й ступені - 50 тонн, зусилля на 2-й ступені - 14 тонн, зусилля на 3-й ступені - 5 тонн, хід штока на 1-й ступені - 15 мм, хід штока на 2-й ступені - 26 мм, хід штока на 3-й ступені - 25 мм, висота домкрата у складеному положенні - 74 мм, максимальна висота підйому вантажу - 140 мм, ширина домкрата - 120 мм, довжина домкрата – 148 мм, вага – 7.9 кг. Рекомендований насос НРГ-7004.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зусилля | 50 тс |
| Хід штока | 66 мм |
| Домкрат підкатний | Немає |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Тип | Гідравлічний |
| Висота підйому | 140 мм |
| Власна вага | 7.9 кг |
| Висота підхоплення | 74 мм |
| Кількість поршнів | 3 |
| Об'єм робочої рідини, що заправляється | 0.2 |
- Ціна: 5 900,45 ₴

