
Домкрат гідравлічний телескопічний ДТ10П435
20 999 ₴
19 529,07 ₴
- Готово до відправки
- Код: ДТ10П435
Домкрат гідравлічний телескопічний ДТ10П435 односторонньої дії (пружинне повернення штока) призначений для підняття та опускання вантажу вагою до 10 тонн. Його використовують при обмеженому просторі, де немає можливості застосування інших домкратів: монтаж та вивіряння важкого обладнання та будов, у т.ч. прольотів мостів, віадуків.
Гідравлічний домкрат ДТ10П435 телескопічний є 3-х ступінчастим і має наступні технічні характеристики: зусилля на 1-й ступені - 67.5 тонн, зусилля на 2-й ступені - 31.5 тонн, зусилля на 3-й ступені - 11 тонн, хід штока на 1-й ступені - 145 мм, хід штока на 2-й ступені - 145 мм, хід штока на 3-й ступені - 145 мм, висота домкрата у складеному положенні - 280 мм, максимальна висота підйому вантажу - 715 мм, діаметр домкрата - 153 мм, вага - 40 кг. Рекомендований насос НРГ-7030.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зусилля | 10 тс |
| Хід штока | 435 мм |
| Домкрат підкатний | Немає |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Тип | Гідравлічний |
| Висота підйому | 715 мм |
| Власна вага | 40 кг |
| Висота підхоплення | 280 мм |
| Кількість поршнів | 3 |
| Об'єм робочої рідини, що заправляється | 2.25 |
- Ціна: 19 529,07 ₴
