
Домкрат гідравлічний телескопічний ДТ50П300
33 899 ₴
31 526,07 ₴
- Готово до відправки
- Код: ДТ50П300
Домкрат гідравлічний телескопічний ДТ50П300 односторонньої дії (пружинне повернення штока) призначений для підняття та опускання вантажу вагою до 50 тонн. Його використовують при обмеженому просторі, де немає можливості застосування інших домкратів: монтаж та вивіряння важкого обладнання та будов, у т.ч. прольотів мостів, віадуків.
Гідравлічний домкрат ДТ50П300 телескопічний є 2-х ступінчастим і має наступні технічні характеристики: зусилля на 1-й ступені - 100 тонн, зусилля на 2-й ступені - 50 тонн, хід штока на 1-й ступені - 150 мм, хід штока на 2-й ступені - 150 мм, висота домкрата у складеному положенні - 350 мм, максимальна висота підйому вантажу - 650 мм, діаметр домкрата - 170 мм, вага - 68 кг. Рекомендований насос НРГ-7045.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зусилля | 50 тс |
| Хід штока | 300 мм |
| Домкрат підкатний | Немає |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Тип | Гідравлічний |
| Висота підйому | 650 мм |
| Власна вага | 68 кг |
| Висота підхоплення | 350 мм |
| Кількість поршнів | 2 |
| Об'єм робочої рідини, що заправляється | 3.8 |
- Ціна: 31 526,07 ₴
