-3%

Домкрат гідравлічний ДП100П75 з порожнім штоком
38 145 ₴
37 000,65 ₴
- Готово до відправки
- Код: ДП100П75
+380 (50) 920-75-16
Андрійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Домкрат гідравлічний з порожнистим штоком ДП100П75 вантажний односторонньої дії (з пружинним поверненням штока) призначений для натягу арматури, канатів, запресування-випресування деталей, встановлених з натягом на довгих валах і призначені для роботи в будь-якому просторовому положенні. Домкрат ДП100П75 може використовуватися для підйому та переміщення вантажів тощо вагою до 100 тонн.
Гідравлічний домкрат порожній ДП100П75 має наступні технічні характеристики: зусилля - 100 тонн, хід штока - 75 мм, висота домкрата у складеному положенні - 260 мм, максимальна висота підйому вантажу - 335 мм, зовнішній діаметр домкрата - 208 мм, діаметр наскрізного отвору штока - 85 мм, вага - 60 кг. Рекомендований насос НРГ-7020.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зусилля | 100 тс |
| Хід штока | 75 мм |
| Діаметр отвору в штоку | 80 мм |
| Домкрат підкатний | Немає |
| Основні | |
| Висота підйому | 351 мм |
| Висота підхоплення | 276 мм |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Кількість поршнів | 1 |
| Власна вага | 57 кг |
| Об'єм робочої рідини, що заправляється | 1 |
| Тип | Гідравлічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 000,65 ₴

