Прес ручний гідравлічний ПРГ-120 (опресувальник ручний гідравлічний) призначений для з'єднання та кінцевання проводів і кабелів стандартними кабельними накінечниками та гільзами (опресування мідних, алюмінієвих, алюмомідних накінечників і гільз).
Прес гідравлічний ручний ПГР-120 має наступні технічні характеристики: зусилля - 8 тонн, хід штока - 12 мм, діапазон опресування 10-120 мм, тип матриці - шестикутна (гексагональна), вага - 4.5 кг. Постачається в пластиковому кейсі в комплекті з матрицями: 10, 16, 25, 35, 50, 70, 95, 120 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Зусилля обтиску | 8 т |
| Тип приводу | Гідравлічний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Робочий хід | 12 мм |
| Застосовується | для гільз, для наконечників |
| Різання бронованого кабелю | Немає |
| Клапан обмеження тиску | Немає |
| Тип гідравлічного преса | Гідравлічний прес із вбудованим насосом |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 10 мм |
| Максимальний діаметр обтиснення | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 4.5 кг |
| Тип гідравлічного насоса | ручний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 774 ₴

