-3%

Домкрат гідравлічний ДП20П50 з порожнім штоком
5 877 ₴
5 700,69 ₴
- Готово до відправки
- Код: ДП20П50
+380 (50) 920-75-16
Андрійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Домкрат гідравлічний з порожнім штоком ДП20П50 вантажний односторонньої дії (пружинне повернення штока) призначений для натягу арматури, канатів, запресування-випресування деталей, встановлених з натягом на довгих валах і призначені для роботи в будь-якому просторовому положенні. Домкрат ДП20П50 може використовуватися для підйому та переміщення вантажів тощо вагою до 20 тонн.
Гідравлічний домкрат порожнистий ДП20П50 має наступні технічні характеристики: зусилля - 20 тонн, хід штока - 50 мм, висота домкрата у складеному положенні - 152 мм, максимальна висота підйому вантажу - 202 мм, зовнішній діаметр домкрата - 98 мм, діаметр наскрізного отвору штока - 28 мм, вага - 8 кг. Рекомендований насос НРГ-7007.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зусилля | 20 тонн |
| Хід штока | 50 мм |
| Діаметр отвору штока | 28 мм |
| Домкрат підкатний | Немає |
| Основні | |
| Тип | Гідравлічний |
| Висота підйому | 202 мм |
| Висота підхоплення | 152 мм |
| Власна вага | 8 кг |
| Об'єм робочої рідини, що заправляється | 0.15 |
| Кількість поршнів | 1 |
| Гарантійний термін | 12 мес |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 700,69 ₴

