-5%

Домкрат гідравлічний ДГ20П200 вантажний
10 199 ₴
9 689,05 ₴
- Готово до відправки
- Код: ДГ20П200
+380 (50) 920-75-16
Андрійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Домкрат гідравлічний ДГ20П200 вантажний промисловий односторонньої дії (пружинне повернення штока) призначений для підняття та опускання вантажа вагою до 20 тонн.
Гідравлічний домкрат ДГ20П200 має наступні технічні характеристики: зусилля - 20 тонн, хід штока - 200 мм, висота домкрата у складеному положенні - 276 мм, максимальна висота підйому вантажу - 476 мм, зовнішній діаметр домкрата - 83 мм, вага - 8 кг. Рекомендований насос НРГ-7007.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зусилля | 20 тс |
| Хід штока | 200 мм |
| Домкрат підкатний | Немає |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Тип | Гідравлічний |
| Висота підйому | 476 мм |
| Власна вага | 8 кг |
| Висота підхоплення | 276 мм |
| Кількість поршнів | 1 |
| Об'єм робочої рідини, що заправляється | 0.47 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 689,05 ₴
