-3%

Прес гідравлічний електромонтажний ПГ-1000
16 392 ₴
15 900,24 ₴
- Готово до відправки
- Код: ПГ-1000
+380 (50) 920-75-16
Андрійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гідравлічний прес підлоговий електромонтажний ПГ-1000 призначений для з'єднання та віконцювання дротів і кабелів стандартними кабельними наконечниками та гільзами (опресування мідних, алюмінієвих, алюмоїдних наконечників і гільз). Виносний ручний гідравлічний насос забезпечує швидке подавання штока на холостому ходу.
Гідравлічний ручний прес ПГ-1000 має такі технічні характеристики: зусилля — 55 тс, хід штока — 26 мм, діапазон опресування 300-1000 мм, тип матриці — шестикутна (гексгональна), маса — 23.5 кг. Постачається в комплекті з матрицями: 300, 400, 500, 630, 800, 1000 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Зусилля обтиску | 55 т |
| Тип приводу | Гідравлічний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Робочий хід | 26 мм |
| Застосовується | для гільз, для наконечників |
| Мінімальний обтислий переріз | 300 кв. мм |
| Максимальний обтислий переріз | 100 кв. мм |
| Різання бронованого кабелю | Немає |
| Клапан обмеження тиску | Да |
| Тип гідравлічного преса | Гідравлічний прес із виносним насосом |
| Загальні параметри | |
| Вага | 15 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 23.5 кг |
| Тип гідравлічного насоса | ручний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 900,24 ₴
