-5%

Домкрат гідравлічний ДН10П25Т низький телескопічний
2 716 ₴
2 580,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: ДН10П25Т
+380 (50) 920-75-16
Андрійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Домкрат низький телескопічний (монтажний) гідравлічний ДН10П25Т односторонньої дії (пружинне повернення штока) призначений для підняття вантажів масою до 10 тонн. Його використовують при обмеженому просторі, де немає можливості застосування інших домкратів: монтаж та вивіряння важкого обладнання та будов, у т.ч. прольотів мостів, віадуків. Дана модель є 2-х ступінчастою і має такі технічні характеристики: зусилля на 1-му ступені - 10 тс, зусилля на 2-му ступені - 6 тс, хід поршня на 1-му ступені - 10 мм, хід поршня на 2-му сходинки - 15 мм, мінімальна висота підхвату - 47 мм, максимальна висота підйому - 72 мм, ширина домкрата - 52 мм, довжина домкрата - 83 мм, маса - 2 кг. Рекомендований насос НРГ-7004.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 18 мес |
| Тип | Гідравлічний |
| Вантажопідйомність | 10 тс |
| Висота підйому | 72 мм |
| Власна вага | 2 кг |
| Висота підхоплення | 47 мм |
| Кількість поршнів | 2 |
| Об'єм робочої рідини, що заправляється | 0.05 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Домкрат підкатний | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 580,20 ₴

