-5%

Домкрат гідравлічний ДГ20П100У вантажний
3 895 ₴
3 700,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: ДГ20П100У
+380 (50) 920-75-16
Андрійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Домкрат гідравлічний ДГ20П100У вантажний має пружинне повернення штока (поршня), односторонньої дії. Цей промисловий гідравлічний домкрат призначений для підняття вантажів вагою до 20 тонн.
Гідравлічний домкрат ДГ20П100У має наступні технічні характеристики: зусилля - 20 тонн, хід штока - 100 мм, висота домкрата у складеному положенні - 155 мм, максимальна висота підйому вантажу - 255 мм, зовнішній діаметр домкрата - 84 мм, об'єм масла - 285 см³, вага – 6 кг. Рекомендований насос НРГ-7004.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зусилля | 20 тс |
| Хід штока | 100 мм |
| Домкрат підкатний | Немає |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Тип | Гідравлічний |
| Висота підйому | 255 мм |
| Власна вага | 6 кг |
| Висота підхоплення | 155 мм |
| Кількість поршнів | 1 |
| Об'єм робочої рідини, що заправляється | 0.28 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 700,25 ₴
