-5%

Домкрат гідравлічний ДГ100П150 вантажний
16 632 ₴
15 800,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: ДГ100П150
+380 (50) 920-75-16
Андрійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Домкрат гідравлічний ДГ100П150 вантажний промисловий (односторонньої дії, пружинне повернення штока) призначений для підняття та опускання вантажу вагою до 100 тонн.
Гідравлічний домкрат ДГ100П150 має такі технічні характеристики: зусилля - 100 тонн, хід поршня - 150 мм, висота домкрата в складенному положенні - 232 мм, максимальна висота підйому вантажу - 382 мм, зовнішній діаметр домкрата - 178 мм, об'єм масла - 1880 см³, вага - 35 кг.. Рекомендований насос НРГ-7025.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зусилля | 100 тс |
| Хід штока | 150 мм |
| Домкрат підкатний | Немає |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Тип | Гідравлічний |
| Висота підйому | 382 мм |
| Власна вага | 35 кг |
| Висота підхоплення | 232 мм |
| Кількість поршнів | 1 |
| Об'єм робочої рідини, що заправляється | 1.88 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 800,40 ₴

