Прес ручний гідравлічний ПРГ-70 (опресувальник ручний гідравлічний) призначений для з'єднання та кінцевання проводів і кабелів стандартними кабельними накінечниками та гільзами (опресування мідних, алюмінієвих, алюмомідних накінечників і гільз).
Прес гідравлічний ручний ПГР-70 має наступні технічні характеристики: зусилля - 5 тонн, хід штока - 10 мм, діапазон опресування 4-70 мм, тип матриці - шестикутна (гексагональна), вага - 2.5 кг. Постачається в пластиковому кейсі в комплекті з матрицями: 4, 6, 10, 16, 25, 35, 50, 70 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Зусилля обтиску | 5 т |
| Тип приводу | Гідравлічний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Робочий хід | 10 мм |
| Застосовується | для гільз, для наконечників |
| Різання бронованого кабелю | Немає |
| Клапан обмеження тиску | Немає |
| Тип гідравлічного преса | Гідравлічний прес із вбудованим насосом |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 4 мм |
| Максимальний діаметр обтиснення | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса | 2.5 кг |
| Тип гідравлічного насоса | ручний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 691 ₴

