
Прес електрогідравлічний акумуляторний ПЕГА-400 автономний
37 629 ₴
36 500,13 ₴
- Готово до відправки
- Код: ПЕГА-400
Ручний електрогідравлічний акумуляторний прес ПЕГА-400 призначений для з'єднання і окінцювання проводів та кабелів стандартними кабельними наконечниками і гільзами (опресування мідних, алюмінієвих, алюмомідних наконечників і гільз). Вбудований ручний насос забезпечує швидку подачу штока на холостому ходу. Потужна акумуляторна батарея забезпечує можливість обпресування кабельних наконечників до 120 циклів за 1 заряд. Затискна головка обертається на 360°.
Гідравлічний акумуляторний ручний прес ПЕГА-400 має наступні технічні характеристики: зусилля - 12 тонн, хід штока - 42 мм, діапазон обпресування - 16-400 мм, тип матриці - шестикутна (гексагональна), вага - 11 кг. Постачається в пластиковому кейсі в комплекті з зарядним пристроєм, акумуляторами та матрицями: 16, 25, 35, 50, 70, 95, 120, 150, 185, 240, 300, 400 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Зусилля обтиску | 12 т |
| Тип приводу | Гідравлічний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Робочий хід | 42 мм |
| Застосовується | для гільз, для наконечників |
| Мінімальний обтислий переріз | 16 кв. мм |
| Максимальний обтислий переріз | 400 кв. мм |
| Різання бронованого кабелю | Немає |
| Клапан обмеження тиску | Да |
| Тип гідравлічного преса | Гідравлічний прес із вбудованим насосом |
| Загальні параметри | |
| Вага | 11 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 16 мм |
| Комплектація | |
| Тип паковання | Пластиковий кейс |
- Ціна: 36 500,13 ₴
