
Прес електрогідравлічний акумуляторний ПЕГА-300/40 автономний
40 207 ₴
39 000,79 ₴
- Готово до відправки
- Код: ПЕГА-300/40
Ручний електрогідравлічний акумуляторний прес ПЕГА-300/40 призначений для з'єднання і окінцювання проводів та кабелів стандартними кабельними наконечниками і гільзами (опресування мідних, алюмінієвих, алюмомідних наконечників і гільз), а також для різання мідного та алюмінієвого броньованого кабелю діаметром до 40 мм. Вбудований ручний насос забезпечує швидку подачу штока на холостому ходу. Потужна акумуляторная батарея забезпечує можливість обпресування кабельних наконечників до 120 циклів за 1 заряд.
Гідравлічний акумуляторний ручний прес ПЕГА-300/40 має наступні технічні характеристики: зусилля - 6.5 тонн, хід штока - 17 мм, діапазон обпресування - 10-300 мм, тип матриці - шестикутна (гексагональна), вага - 10 кг. Постачається в пластиковому кейсі в комплекті із зарядним пристроєм, акумуляторами та матрицями: 10, 16, 25, 35, 50, 70, 95, 120, 150, 185, 240, 300 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Зусилля обтиску | 6.5 т |
| Тип приводу | Гідравлічний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Робочий хід | 17 мм |
| Застосовується | для гільз, для наконечників, для різання |
| Мінімальний обтислий переріз | 10 кв. мм |
| Максимальний обтислий переріз | 300 кв. мм |
| Різання бронованого кабелю | Немає |
| Клапан обмеження тиску | Да |
| Тип гідравлічного преса | Гідравлічний прес із вбудованим насосом |
| Загальні параметри | |
| Вага | 10 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 10 мм |
| Комплектація | |
| Тип паковання | Пластиковий кейс |
- Ціна: 39 000,79 ₴

