
Прес електрогідравлічний акумуляторний ПЕГА-300У ручний
19 588 ₴
19 000,36 ₴
- Готово до відправки
- Код: ПЕГА-300У
Ручний електрогідравлічний вертикальний акумуляторний прес ПЕГА-300У призначений для з'єднання і окінцювання проводів та кабелів стандартними кабельними наконечниками і гільзами (опресування мідних, алюмінієвих, алюмомедних наконечників і гільз). Вбудований ручний насос забезпечує швидку подачу штока на холостому ходу. Потужна акумуляторна батарея забезпечує можливість обпресування кабельних наконечників.
Гідравлічний акумуляторний ручний вертикальний прес ПЕГА-300У має наступні технічні характеристики: зусилля - 7.5 тонн, хід штока - 17 мм, діапазон обпресування - 10-300 мм, тип матриці - шестикутна (гексагональна), вага - 9 кг. Постачається в пластиковому кейсі в комплекті з матрицями: 10, 16, 25, 35, 50, 70, 95, 120, 150, 185, 240, 300 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Зусилля обтиску | 7.5 т |
| Тип приводу | Гідравлічний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Робочий хід | 17 мм |
| Застосовується | для гільз, для наконечників |
| Мінімальний обтислий переріз | 10 кв. мм |
| Максимальний обтислий переріз | 300 кв. мм |
| Різання бронованого кабелю | Немає |
| Клапан обмеження тиску | Да |
| Тип гідравлічного преса | Гідравлічний прес із вбудованим насосом |
| Загальні параметри | |
| Вага | 9 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 10 мм |
| Комплектація | |
| Тип паковання | Пластиковий кейс |
- Ціна: 19 000,36 ₴
